środa, 27 lutego 2013

Baza pod cienie - Grashka

Od producenta:
GRASHKA Eye and Lip Primer sprawi, że Twój makijaż pozostanie w idealnym stanie tak długo, jak tylko zechcesz.

Wyjątkowa formuła kosmetyku zapewnia idealny wygląd zarówno makijażu oczu, jak i ust. Dzięki bazie skóra znajdująca się na powiekach oraz delikatna powierzchnia ust, zostaną odpowiednio przygotowane do makijażu. GRASHKA Eye and Lip Primer posiada neutralny, cielisty odcień, a jej konsystencja ułatwia dokładną aplikację, co powoduje, że kosmetyki nałożone na bazę posiadają intensywny kolor, a jednocześnie makijaż wydaje się miękko nałożony na elastyczną i delikatną w dotyku skórę. Co najważniejsze, baza GRASHKA przyczynia się do niezwykłej długotrwałości makijażu oraz sprawia, że kosmetyki nie skawalają się w załamaniach skóry niezależnie od budowy oka. Nie musisz się również obawiać niekorzystnych warunków pogodowych.

GRASHKA Eye and Lip Primer jest bardzo wydajnym kosmetycznym niezbędnikiem. Dzięki odpowiednio dobranemu opakowaniu, podczas aplikacji nabierzesz bazy tylko tyle, ile właśnie potrzebujesz. Formuła sprawia jednocześnie, że kosmetyk nie wysycha.

W skład GRASHKA Eye and Lip Primer wchodzą składniki posiadające pozytywny wpływ na skórę. Przede wszystkim są to witamina A oraz Gamma-oryzanol - ten ostatni stanowi antyoksydant i jest naturalnym filtrem UV - wpływa więc na skórę antyzmarszczkowo, jak również wspomaga walkę z przebarwieniami, działa łagodząco i przeciwzapalnie.

Moja opinia:
Bazę pod cienie otrzymałam dzięki współpracy. I wtedy też poznałam kosmetyki Grashka. Baza spodobała mi się na początku zwłaszcza ze względu na przyjemne używanie. Często bazy mają słoiki z głębokim dnem, a przez paznokcie nie było łatwo ją wyjmować i aplikować  Tutaj mamy problem z głowy. Muszę powiedzieć  że baza wystarcza też na całkiem długo. Jej cena to 12,9zł z opakowaniem bądź 7,9zł bez opakowania. Po więcej informacji odsyłam tutaj. Baza rzeczywiście przedłuża trwałość kosmetyku, intensywność koloru jest lepsza. Jak najbardziej polecam:) Zapraszam też do zapoznania się z ofertą sklepu:)

5 komentarzy:

 1. Mam ją i bardzo lubię. Bardzo ładnie podbija kolorki, a zwłaszcza tych cieni z Grashki ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. oo a o tej jeszcze nie słyszałam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Akcja Uśmiechnij się! Czyli zachęcamy do uśmiechu całą blogosferę! Dołączysz?
  http://keepsmilingmakeupblog.blogspot.com/2013/02/akcja-usmiechnij-sie-czyli-zachecamy-do.html

  OdpowiedzUsuń
 4. wygląda świetnie. ja właśnie czekam na cień do powiek z tej firmy - dostanę do testów :)

  OdpowiedzUsuń