sobota, 9 lutego 2013

Płyn micelarny Aqua Cristal od Lirene recenzja

Od producenta:
Płyn micelarny przeznaczony jest do każdej cery, a w szczególności do odwodnionej i przesuszonej, dla osób od 20 roku życia.
Płyn micelarny jest jednym z produktów należących do linii Lirene Aqua Cristal. Linia ta charakteryzuje się produktami mocno nawilżającymi. Poza płynem micelarnym są także kremy na dzień i na noc, a także maseczka.
Technologia Ciekłych Kryształów w linii Lirene Aqua Cristal sprawia, że zawarte w produktach składniki aktywne, takie jak minerały i błękitne algi, mogą głębiej wnikać w skórę, intensywnie nawilżając i przeciwdziałając utracie wody.
Płyn micelarny zawiera cząstki micelarne, które usuwają zanieczyszczenia, Błękitne algi zapewniają intensywne i długotrwałe nawilżenie, eliminację suchości i napięcia. Płyn micelarny zawiera także wzmacniające mikroelementy soli morskich i stabilizującą nawilżenie glicerynę.

Moja opinia:
Chyba każda z nas używa płynów micelarnych  - ja też, ale od niedawna.
Płyn micelarny od Lirene całkiem dobrze radzi sobie z usuwaniem podkładu, ale już gorzej z tuszem. Troszkę trzeba się napracować  Do tego lekko piecze w oczy, ale na to nie wiem czy Wy powinnyście zwrócić uwagę, bo mam je bardzo wrażliwe. Do tego ma całkiem przyjemny zapach i ogólnie się go dobrze używa. A czy nawilża? Nie zauważyłam raczej różnicy  Nie mam co do płynu specjalnych oczekiwań,  ale fajnie by było, gdyby lepiej radził sobie z tuszem.

4 komentarze:

 1. Szkoda, że piecze w oczy. Moje są baaaardzo wrażliwe, a płynu micelarnego używam głównie do zmywania tuszu z rzęs....

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja nie mam wrażliwych oczu ale po użyciu tego płynu też mnie piekły i nie jestem z niego w ogóle zadowolona ..;(

  OdpowiedzUsuń
 3. Moje oczy niestety też zrobiły się ostatnio bardzo wrażliwe.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja używam z Lirene tonik i śmietankę do cery naczynkowej. Ogólnie jestem zadowolona ale śmietanka też troszkę piecze w oczy :/

  OdpowiedzUsuń