poniedziałek, 12 listopada 2012

Błyszczyk Supergloss + pytanie o zestaw oświetleniowy

Od producenta:
To nawilżający błyszczyk zapewniający ustom uwodzicielski kolor i subtelne świetliste refleksy.

Nowatorska technologia oparta na kryształowych mikrocząsteczkach sprawia, że błyszczyk wyjątkowo intensywnie odbija cząsteczki światła pozostawiając na ustach świetlistą powłokę.
Specjalna formuła zapobiega sklejaniu się ust, a przepiękny zapach świeżych owoców potęguje przyjemność aplikacji.
Kompleks witamin A, E, C:
 • chroni usta przed wysuszaniem
 • pobudza produkcję kolagenu
 • Cena: 6zł/15ml
  Moja opinia:
  Jeśli chodzi ogólnie o pierwsze wrażenie to nic specjalnego. Zwykły błyszczyk niczym nie różniący się od innych. Nr. 37 jest pawie bezbarwny (zdjęcie poniżej). Nie czuc żadnych mrowień itd., więc z tym jest pozytywny. Nadaje się na pomadkę nude, bo jeszcze lepiej wydobędzie jej kolor. Zapach zapewne dla niektórych przyjemny, ale nie dla mnie niestety.
  Jak za taką cenę mogę polecić Wam ten błyszczyk.
  Dziękuje firmie Quiz Cosmetics za możliwośc przetestowania błyszczyka. Fakt iż dostałam go nieodpłatnie nie wpłynął na treśc mojej recenzji.
  Chciałabym jeszcze zapytać się Was czy któraś posiada zestaw oświetleniowy (statyw, parasolka, lampa)? Teraz pogoda nie dopisuje i do tego wcześnie robi się ciemno więc nie jestem w stanie robic makijaży i ich zdjęć. Jednak nie jestem pewna czy jest to odpowiedni sprzęt może warto zainwestowac w coś innego. Możecie podpowiedziec coś w tej sprawie?


  5 komentarzy: