poniedziałek, 15 lipca 2013

Joanna Sensual - krem do depilacji nóg

Jakiś czas temu otrzymałam do przetestowania kosmetyki do depilacji i po od Joanny. Na początku miałam lekkie obawy,że krem sobie nie poradzi, gdyż w dniu w którym je dostałam weszłam na wizaż i tam przeczytałam opinie na jego temat, jednak jak się okazało to starsza formuła kremu, więc pojawiło się światełko w tunelu...:)
 Krem jest jak najbardziej ok! Sprawdził się w 100%. Trzymałam go troszkę dłużej niż zaleca nam producent. Nałożyłam go też sporo na łydki i uda. Wystarczy mi na góra 3 razy więc niestety mało... Ale nie ma tego złego, bo krem można kupic już od 6zł!

 Musze powiedziec, że dokładnie usunął moje włoski, a po użyciu nogi są bardzo miłe w dotyku i gładziutkie. Włoski rosły po nim troszkę wolniej niż po depilacji zwykłą jednorazówką i były delikatniejsze.
 Kolejny plus to zero podrażnień. Nie muszę chyba pisać, że to ważne i każda z nas chce mieć gładkie, ładne nogi bez żadnych niepotrzebnych krostek itp...


Więc reasumując jest to krem numer 1 jak dla mnie. Miałam styczność z innymi, które sobie nie radziły z owłosieniem, bądź wprost przeciwnie radziły, ale ich cena była wyższa niż cena tego kremu. Ja kupie go ponownie i mogę szczerze polecić go i wam!
Dodam, że używałam go łącznie z balsamem po depilacji tej samej firmy!

Dziękuję za możliwość przetestowania kremu!:)

3 komentarze:

  1. Używam tego samego kremu i sprawdza się świetnie :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Całkiem ciekawy, jednak chyba wolę pianki ;]

    OdpowiedzUsuń
  3. A jak tam jeżeli chodzi o charakterystyczny zapach kremów do depilacji? Ten wydawał się być nieco drażniący... Czy utrzymuje się na nogach?

    OdpowiedzUsuń