niedziela, 17 marca 2013

Lips & Dry Spots Balm - Decubal

Od producenta:

DECUBAL to preparat w postaci balsamu do ust, który nie tylko chroni i pielęgnuję skórę warg, ale również działa regenerująco w przypadku łuszczenia się bądź nadmiernego przesuszenia skóry.
Skład:
lanolina, witamina E, wosk pszczeli

Działanie:
Preparat dzięki unikalnemu składowi wykazuje dobroczynne dla skóry ust działanie. Zawiera lanolinę, witaminę E i wosk pszczeli dzięki czemu szybko przynosi ukojenie i daje efekt zmiękczonych ust. Ponadto działa regenerująco i odżywczo na skórę warg. Zawiera 100% substancji tłuszczowych i zapobiega pierzchnięciu ust.

Wskazania:
Zaleca się stosować balsam w ramach ochrony skóry ust przed działaniem czynników zewnętrznych powodujących nadmierne przesuszenie.

Dawkowanie:
Stosować bezpośrednio na skórę warg, powtarzając czynność w razie potrzeby.
Moja opinia:
Oczywiście balsam do ust Decubal z paczki dorwałam jako pierwszy. Używam sporo preparatów do ust, ale one działają krótkotrwale (do 2 dni spokoju, a później znów usta popękane i nieprzyjemne), z tym balsamem jest inaczej. Używam go, bo to sama przyjemność, a nie konieczność. Szczerze to już nawet nie pamiętam kiedy miałam suche i popękane usta. Tak dobrze, je nawilżył i odżywił.

Balsam ma żółtawy odcień, a  konsystencja podobna do wazeliny. Jeśli chodzi o zapach to raczej niewyczuwalny. 

Najczęściej używam go jak wychodzę z domu lub na noc. Usta po nim są naprawdę przyjemne i gładkie.
Nie wiem jak poradzi sobie na innych suchych miejscach, bo ja zostawiłam sobie go tylko na usta z którymi mam ogromny problem, a raczej miałam!
Cena około 22zł/30ml
Jak najbardziej polecam!

2 komentarze: