czwartek, 4 października 2012

Oczko w różu i błękicie:)

Hej dziewczyny!
 
 
Dawno nie dodawałam żadnych postów, gdyż mam kłopoty z internetem. Dzisiaj działam na pożyczonym!!:) Jeśli chodzi o konkurs to banerek już wybrany i niedługo zobaczycie go na blogu, a zwyciężczyni dowie się o wygranej:)
Dzisiaj makijaż, kolorowy i słodki;) Będzie pasował do blondynek niebieskookich. Tutaj nie zdecydowałam się na czarną kredkę ani liner, bo chciałam zachować tą delikatność. Dodałam tylko delikatnie różowy eyeliner.
W kąciku (1) nakładamy jasny lekko perłowy cień. Później na 1/2 ruchomej powieki (2) nakładam różowy cień. Robię to też na dolnej powiece. Następnie ciemniejszym różem (3) maluje miejsce nad ruchomą powiekę. Dzięki temu wyjdzie nam tu delikatna tęcza po dodaniu niebieskiego cienia (4) na ruchomej powiece i nad nią. Ważne abyśmy nie dojechały do końca tego wcześniej nałożonego różu. 2 i 4 musimy ze sobą delikatnie rozetrzeć. Następnie niebieski cień dodaję też na połowie dolnej powieki. Do tego linię wodną oka od kącika zewnętrznego maluje niebieską kredka. Na koniec eyeliner i tusz:)
Mam nadzieję, że i taki makijaż przypadnie Wam do gustu:)

I jeszcze do tego chciałam Wam polecic film "3 metry nad niebem". Jest to film z 2010 roku, który ja po wielu namowach obejrzałm dopiero wczoraj!!!:) Zapewne nie jedna go widziała, ale te które są ciekawe, bez limitu mogą obejrzec go na stronie zalukaj.tv ! Film dla tych, które nie zawsze lubią super zakończenia...
 

11 komentarzy: