wtorek, 7 sierpnia 2012

Atłas do makijażu - Synesis

ATŁAS DO MAKIJAŻU 1
SYNESIS

Są takie kosmetyki na które zwracamy uwagę w szczególności. Warte są uwagi mojej jak i Waszej. Najwyższa ocena (10) jest dawana dosyć często tym kosmetykom, które polecam i wiem, że Wam "powinny" się spodobać. Jednak właśnie doszłam do kosmetyku, który nie "powinien" się wam podobać, ale "wiem", że będzie Wam się podobał!
Nie miałam jeszcze styczności z takim kosmetykiem, który podbił moje serce, aż do dnia kiedy otrzymałam Atłas do makijażu od Synesis.

Jest to właśnie kosmetyk, który powinna miec każda z nas! Jest początkiem idealnego wyglądu przez cały wieczór.
Po użyciu atłasu skóra staje się aksamitna. Wyrównuje niedoskonałości skóry. Zapobiega błyszczeniu się skóry.
Atłas wyrównuje niedoskonałości skóry, idealnie wygładza twarz i utrzymuje makijaż do 12 godzin w idealnej kondycji bez konieczności poprawek. Wzbogacony aktywnym tri-peptydem, który działa przeciwzmarszczkowo.
Efektem działania Atłasu do makijażu jest aksamitnie wygładzona cera oraz optyczne wyrównanie wszystkich niedoskonałości skóry (bruzd, zmarszczek). Atłas do makijażu gwarantuje utrzymanie makijażu aż do 12 godzin, zapewnia również efekt zmatowienia – twarz nie świeci się i nie wymaga poprawiania makijażu.
Produkt do wykonania profesjonalnego makijażu – stosowany przez wizażystów.

Aktywny składnik Tripeptyd - to "inteligentne" białko zbudowane z trzech aminokwasów związanych łączami peptydowymi. "Inteligentne", jako że wykazuje zdolność do inicjacji procesów wewnątrz komórkowych. Z powodów spadania wraz z wiekiem produkcji kolagenu w organizmie człowieka, dochodzi do utraty jędrności i powstawania zmarszczek. Dostarczenie tripeptydu do skóry człowieka zastępuje brak produkcji i powoduje ponowną produkcję kolagenu. Wyraźne efekty widoczne są po 2-3 miesiącach stosowania.
Obecny produkt "Synesis - Atłas do makijażu", rozwinięty został jeszcze dalej - zawiera on poza Tripeptydem również drugi składnik "Polisylikon 11". To powłoka krzemowa tworząca na Skórze warstwę ochronną, jak film. Nałożony na skórę w miejscu zmarszczki natychmiast wypełnia ją. Jest to najlepszy i najdroższy tego typu składnik na świecie.
Atłas do makijażu to doskonały preparat do systematycznego pobudzenia przeciwzmarszczkowej produkcji kolagenu, przy jednocześnie widocznym efekcie już od pierwszego dnia w okresie oczekiwania na efekt działania Tripeptydu zastępującego kolagen. Atłas wygładza skórę wypełniając miejsca zmarszczek.
Wiemy, że na działanie Tripeptydu inicjującego ponowną produkcję kolagenu i w efekcie zniwelowanie zmarszczek musimy czekac do 2-3 miesięcy. Na wyjście ad hoc i zniwelowanie zmarszczek i nierówności od razu, istnieje preparat krzemowy Silikon 11. Gdyby je połączyć powstaje kuracja przeciwzmarszczkowa z natychmiastowym efektem. Czyli "2w1". Pracownia kosmetyczna Synesis oferuje teraz Atłas do makijażu o takim właśnie zastosowaniu.

Inteligenta zmiana z podwójną korzyścią dla niecierpliwych dusz, tylko z Synesis.
Zapraszam do przeczytania powyższego tekstu, aby dokładnie przybliżyć sobie Atłas do makijażu, który możecie kupic <tu>Cena to 180zł za 30ml. Jego wydajność to minimum 100 aplikacji.

PLUSY:
 • po nałożeniu, twarz jest gładka jak aksamit
 • dzięki niemu szybko i łatwo nałożymy podkład
 • matuje cerę
 • przedłużenie trwałości makijażu
 • wydajny
NIE DAJE OCENY, BO TO KOSMETYK, KTÓRY DZIAŁANIEM JAK I KLASĄ PRZEWYŻSZA KAŻDĄ ZNANĄ PRZEZE MNIE BAZĘ. JEST PO PROSTU NUMEREM 1!!!

4 komentarze:

 1. Ale mnie zachęciłaś na niego :))

  OdpowiedzUsuń
 2. Też go mam i dopiero raz stosowałam, ale jestem pod wielkim wrażeniem. Makijaż trzymał mi się całą noc :)

  OdpowiedzUsuń
 3. lubię go :)
  chociaż cena odstraszyła prze pełnowymiarowym opakowaniem :)

  OdpowiedzUsuń