wtorek, 11 czerwca 2013

Pharmaceris C

Od producenta:
DRENUJĄCY PEELING ANTYCELLULITOWY do mycia ciała CELLU FREE™ PRE
Preparat do oczyszczania skóry w celu redukcji cellulitu i wygładzenia skóry. Rekomendowany dla osób z objawami cellulitu, z tendencją do wahań wagi ciała, a także skóry zwiotczałej. 

Preparat podczas mycia aktywnie oczyszcza skórę i złuszcza obumarłe komórki naskórka. Masaż drenujący przy pomocy drobinek peelingujących pobudza mikrokrążenie, przyspieszając procesy przemiany materii (m.in. spalanie tłuszczów, usuwanie toksyn i nadmiaru wody z organizmu). Zawarty w peelingu ekstrakt z pomarańczy wspomaga działanie zmniejszające widoczne objawy cellulitu, wygładzając i zwiększając sprężystość i napięcie skóry. Preparat idealnie przygotowuje skórę do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych wzmacniając efekt ich działania. 

SKONCENTROWANY KREM-ŻEL ANTYCELLULITOWY O PODWÓJNYM DZIAŁANIU CELLU FREE™
Rekomendowany dla osób z widocznymi objawami nasilonego cellulitu oraz z tendencją do wahań wagi ciała. Polecany dla osób ze skórą zwiotczałą, w celu ujędrnienia, napięcia i modelowania sylwetki. 
Formuła preparatu wykazuje podwójne, skoncentrowane działanie antycellulitowe. Oparta jest na wzajemnie uzupełniających się kompleksach:DERMÈ™ SYSTEM zmniejszającym istniejący cellulit i IM FORMULA™zapobiegającym jego nawrotom. Preparat widocznie zmniejsza nierówności skóry oraz objawy nasilonego cellulitu. Regularne stosowanie kremu-żelu wspomaga usuwanie nadmiaru wody ze skóry zmniejszając grubość tkanki podskórnej oraz redukuje zagłębienia skóry. Preparat wygładza, poprawia napięcie i sprężystość skóry, przyspieszając modelowanie sylwetki. 

SKUTECZNOŚĆ POTWIERDZONA W BADANIACH KLINICZNYCH*:
PO 14 DNIACH:

96% zmniejszenie cellulitu
93% poprawa gładkości skóry
100% zmniejszenie grubości tkanki podskórnej o 1,94 mm
utrata wagi ciała - nawet do 1,7 kg
zmniejszenie obwodu uda - nawet do 2 cm


Moja opinia:
Kosmetyki dostałam już jakiś czas temu i już dawno się skończyły, jadnak recenzja dopiero dzisiaj. Peeling wystarcza mniej więcej na półtora miesiąca, krem około 2 do 3 tygodni.
Oba kosmetyki mają taki troszkę dziwny kolor, bo zielony, ale to nie szkodzi:) Zapach dosyć mocny, ale taki neutralny, nie odstrasza nie przyciąga.
Peeling dobrze myje i nie podrażnia.
Jeśli chodzi o krem to całkiem dobrze się wchłania i ogólnie mam wrażenie, że działa. 
Peeling kosztuje około 31zł, a krem około 51zł czyli całkiem sporo, jednak łącząc je ze sobą, plus ćwiczenia efekty są naprawdę dobre.
Jak pisałam wcześniej ćwiczę z Ewą Chodakowską, jednak muszę dodać, że od kiedy przyszła prawdziwa wiosna trudno o regularne ćwiczenia czy dietę. Staram się jednak ćwiczyć co najmniej 2 razy w tygodniu i mogę szczerze powiedzieć, że cellulit jest mniejszy po samych ćwiczeniach, jednak jak dołączymy do tego krem i peeling efekty są jeszcze lepsze. 
Ja osobiście polecam zwłaszcza krem, gdyż mam wrażenie, że to zwłaszcza jego zasługa, jednak bardziej niż krem zalecam regularne ćwiczenia!
Jestem żywym przykładem, że po ćwiczeniach z Chodakowską dokładnie po skalpelu ciało ciało jak i skóra wyglądają dużo lepiej:)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz