piątek, 28 września 2012

Kolejny kolorowy makijaż i troche jesieni

Hej dziewczyny!
Dzisiaj kolejny makijaż. Tym razem zdjęcia robione tak jak trzeba, czyli w dzień. Kolory jakich użyłam to czerń, brąz, róż, zieleń i odcienie koloru żółtego i niebieskiego. Myślałam o tym, aby pokazać Wam krok po kroku jak go zrobiłam, ale uznałam, że ten makijaż jest bardzo łatwy więc nie będę zaśmiecać bloga.
Zaczynamy od bazy. Następnie od wewnętrznego kącika nakładamy biały cień. Zaraz koło niego idąc do zewnętrznego nakładamy żółty, kolejno zielony i niebieski. Następnie delikatnie je rozcieramy. Na całą górną powiekę (nad ruchomą) nałożyłam delikatny odcień brązu, a w wewnętrznej części róż. To też delikatnie roztarłam. Następnie czarną kredką narysowałam kreskę i kształt V i "uzupełniłam" ją cieniem. Na dolną powiekę dodałam róż i od zewnętrznego kącika delikatnie czerń, aby wszystko delikatne przeszło.
Kosmetyki:

Paleta 120 cieni
Kredka różowa Miss Sporty
Kredka czarna Volare
Tusz Joko

I pokaże jeszcze to czego się obawiałam, co jak dla mnie mogło w ogóle nie nadchodzić...! Jesień!!! Póki co nie jest najgorzej, słońce świeci, niebo czysto niebieskie, temperatury do wytrzymania, ale to chyba ostatnie dni takiej pogody. Później szaro, buro i ponuro...

6 komentarzy: