środa, 4 stycznia 2012

Zakupy - cienie

Więc po pierwsze właśnie sobie przypomniałam, że mija 4 lata jak zdałam prawko.
A wczoraj minęło 6 lat od mojej pierwszej (i jak narazie jedynej) operacji i do tej pory spotykam się ze znajomymi poznanymi w szpitalu:)
Ale do rzeczy;]
Wczoraj weszłam na allegro w poszukiwaniu cieni. Obiecałam sobie, że nie wydam na nie więcej niż 100zł, bo to cienie tylko do cwiczeń. Kiedyś na blogu jednej z Was widziałam:

Cena kusząąąca:), bo tylko 40 zł z przesyłką, a do tego podobno są świetne. Więc czas abym i ja je wypróbowała. Ja kupiłam właśnie te, jest ich 96 cieni, więc naprawdę sporo. Podobno kolory są intensywne, nie sypią się i długo trzymają. Jednak jak będzie to się okaże.


Są też paletki po 120 i 168 cieni, ale uznałam, że takich aż nie potrzebuje. Oczywiście zaraz jak je dostanę napisze jakie są naprawdę. Czy rzeczywiście są tak świetne jak je opisują.

6 komentarzy:

 1. Coś pięknego... istna paleta malarza :) ciekawe jak będzie z trwałością i kolorami na powiece - czekam na wrażenia! :) i oby wszystkie cienie doszły całe ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. O tym samym myślałam, oby się nie pokruszyły;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Również minęły u mnie 4 lata odkąd zdałam prawko :):)co do paletki - jestem bardzo ciekawa- gdyż cena jest bardzo okazyjna.

  OdpowiedzUsuń
 4. Całkiem sporo tego ! No zazdroszczę :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Prześliczna paleta:)Wszystkie odcienie tęczy,może też się skuszę:)

  OdpowiedzUsuń